reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uwaga zdjęcia. Ciąża czy miesiaczka?

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2024
Postów
2
Witam/ Cześć
UWAGA ZDJĘCIA
Od dłuższego czasu staram sie z partnerem o dziecko
ostatnia miesiaczke mialam 19.03.24 (u mnie trwa ona tydzien) i wedlug aplikacji powinnam dostac okres 14.04.24 jednak go nie bylo i dzis wystapilo u mnie plamienie/krwawienie ciezko jest mi to nazwac bo jak tylko sie to zaczelo to mialo poczatkowo taki brunatny kolor a w chwili obecnej wyglada to tak jak na zdjeciu i dla mnie wyglada to jak okres chociaz nie wylatują skrzepy
Test ciazowy wyszedl negatywnie i sama nie wiem co w takiej sytuacji myslec 🫣
 

Załączniki

  • IMG_6964.jpeg
    IMG_6964.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 247
reklama
Witam/ Cześć
UWAGA ZDJĘCIA
Od dłuższego czasu staram sie z partnerem o dziecko
ostatnia miesiaczke mialam 19.03.24 (u mnie trwa ona tydzien) i wedlug aplikacji powinnam dostac okres 14.04.24 jednak go nie bylo i dzis wystapilo u mnie plamienie/krwawienie ciezko jest mi to nazwac bo jak tylko sie to zaczelo to mialo poczatkowo taki brunatny kolor a w chwili obecnej wyglada to tak jak na zdjeciu i dla mnie wyglada to jak okres chociaz nie wylatują skrzepy
Test ciazowy wyszedl negatywnie i sama nie wiem co w takiej sytuacji myslec 🫣
Wygląda jak okres bez żadnych wątpliwości... A 4 dni przesunięcia się zdarzają.
 
Kobieto, po co, po jaką cholerę wrzucasz zdjęcie? Myślisz że żadna tu nie wie jak wygląda zakrwawiona podpaska? Osobom uzywającym aplikacji to zdjęcie wyświetla się na cały ekran przy przeglądaniu strony głównej. Właśnie jadłam. Co trzeba mieć w głowie, żeby zdjęcia zakrwawionych podpasek do internetu wrzucać?
 
reklama
Do góry