reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na ciążę

Dołączył(a)
9 Marzec 2024
Postów
6
Witam. W marcu była ciąża biochemiczna, po menstruacji w 8 i 10 dniu cyklu odbył się stosunek, 15 dnia cyklu pojawił się ból przypominający rozciąganie od środka, pierwszy raz miałam takie dziwne uczucie, od 21 dnia cyklu mam bardzo tkliwe piersi, temperatura waha się 36,9/37,5. Dziś 26 dzień cyklu i doszły skurcze, gdzie pojawiają się w dniu miesiączki i tutaj moje pytanie jeśli dziś test wyszedł negatywny, czy jest jeszcze szansa by wyszło coś z tego, czy przestać się łudzić dodam, że cykle wahają się między 28-33 dni i czy te objawy mogą być także spowodowane przez luteinę. Z góry dziękuję za pomoc
 
reklama
Hej. U mnie 4 dni przed terminem wynik był negatywny, a 2 dni przed zobaczyć można było bardzo słabą kreskę , ale to naprawdę trzeba się przyjrzeć. Zatem szansa jeszcze jest do 33 dnia cyklu, jeśli takie miewasz. Natomiast niestety luteina potrafi oszukać organizm i może się tak wydawać. Ja tak miałam, że przy luteinie miałam takie objawy, że byłam pewna, że jest ciąża, m.im. piersi mi się strasznie powiekszyły, itd. A kolejny cykl bez luteiny, żadnych objawów typowo ciążowych (kilka dni przed planowanym okresem swedziała mnie skóra) i okazało się, że się udało.
Trzymam kciuki, 🙂
 
Witam. W marcu była ciąża biochemiczna, po menstruacji w 8 i 10 dniu cyklu odbył się stosunek, 15 dnia cyklu pojawił się ból przypominający rozciąganie od środka, pierwszy raz miałam takie dziwne uczucie, od 21 dnia cyklu mam bardzo tkliwe piersi, temperatura waha się 36,9/37,5. Dziś 26 dzień cyklu i doszły skurcze, gdzie pojawiają się w dniu miesiączki i tutaj moje pytanie jeśli dziś test wyszedł negatywny, czy jest jeszcze szansa by wyszło coś z tego, czy przestać się łudzić dodam, że cykle wahają się między 28-33 dni i czy te objawy mogą być także spowodowane przez luteinę. Z góry dziękuję za pomoc
Jestes 16 dni po stosunku. Test jest wiarygodny.
 
Witam. W marcu była ciąża biochemiczna, po menstruacji w 8 i 10 dniu cyklu odbył się stosunek, 15 dnia cyklu pojawił się ból przypominający rozciąganie od środka, pierwszy raz miałam takie dziwne uczucie, od 21 dnia cyklu mam bardzo tkliwe piersi, temperatura waha się 36,9/37,5. Dziś 26 dzień cyklu i doszły skurcze, gdzie pojawiają się w dniu miesiączki i tutaj moje pytanie jeśli dziś test wyszedł negatywny, czy jest jeszcze szansa by wyszło coś z tego, czy przestać się łudzić dodam, że cykle wahają się między 28-33 dni i czy te objawy mogą być także spowodowane przez luteinę. Z góry dziękuję za pomoc

Tak, mogą być po luteinie.
Stosunek był tak dawno, że test jest wiążący.
Temperature mierzymy termometrem owulacyjnym, z dwoma miejscami po przecinku. Do tego w pochwie, o tej samej porze codziennie, przed wstaniem z łóżka
 
Witam może nie na temat, ale 24 odbyłam stosunek 25 wzięłam tabletkę ellaone bo nie jestem jeszcze gotowa z mężem, po 2 dniach dostałam krwawienia które trwało 7 dni było skąpe czy to możliwe że jestem w ciąży a to było implatacyjnr krwawienie
 
reklama
Witam może nie na temat, ale 24 odbyłam stosunek 25 wzięłam tabletkę ellaone bo nie jestem jeszcze gotowa z mężem, po 2 dniach dostałam krwawienia które trwało 7 dni było skąpe czy to możliwe że jestem w ciąży a to było implatacyjnr krwawienie
Wzięłas tabletkę. Nie jestes w ciąży. 14 dni od stosunku możesz zrobić bete, zeby się upewnić.
 
Do góry