reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duża waga dziecka

To już problem z lekarzem masz, że jest niemiły, bo z bobasem to wyluzuj, ona naprawdę nie waży tak dużo! Mogłaś dopytać doktora czy to za duża waga, czemu tak mówi, może w ogóle miał co innego na myśli, albo nawet nic na myśli nie miał 😅

Tak jak opisywałam ci wcześniej - tylko ketony w moczu i duża waga małej, ona wyprzedzała wagą o 3 tygodnie swój "wiek". No i brzuszek miała nieproporcjonalnie duży - to podobno też objaw cukrzycy u matki. A jak już zaczął doktor szukać przyczyny i mierzylam cukry glukometrem no to te za wysokie wartości. Ale nie wmawiają sobie od razu cukrzycy, bo mała z tego co piszesz nie jest taka wielka 🙂 ale oczywiście możesz sobie to sprawdzić dla spokoju ducha. Czasem też lepiej sprawdzić niż potem pluć sobie w brodę 🙂
H
Witam. Wlasnie wracam od lekarza. Jestem w 38tygodniu +3 dni wagowo moja córeczka ma już 3310 g lekarz mówi że jest duza, że jej pulasy są pokryte tkanka tłuszczowa i rączki też. Zmartwilo mnie to bo myslalam ze malutka będzie i ze porod będę miała lekki a teraz to się stresuje. Mój starszy syn urodzil sie 12 lat temu 2 tygodnie przed terminem i mial 2430 a młodszy syn 10 lat temu i 11 dni po terminie i mial 3475kg.Miałam robiona krzywe cukrowa ale wymiotowalam też przy tym więc może wynik też nie byl prawidłowy. Zmartwilam sie bardzo tą wagą. Rozwarcia jeszcze nie mam do porodu. Lekarz mi powiedział że jak przeniosę ciaze i urodze po terminie to waga dziecka może mieć 4 kg.
Hejj dziewczyny ja jestem w 31 tygodniu i 4 dzień i waga 2300g czy to dużo?
 
reklama
H
Hejj dziewczyny ja jestem w 31 tygodniu i 4 dzień i waga 2300g czy to dużo?

2.jpeg


Wychodzi dość sporo patrząc na tabelkę.

U mnie dzieci:
32+0 2000g ur. 3100g (40+3)
30+5 1696g ur. 3020g (39+3)

Edit. Cukry masz w normie?
 
Do góry