reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chicco baby hug 4w1

Jak masz duży dom, to możesz kupować co chcesz ile chcesz, w bloku natomiast musiałam się na coś zdecydować. Ja wybrałam Chicco forever, dostawne , można nim się przemieszczać do innego pokoju , w którym dziecko śpi, potem jak starsze bawi się. @StopKlatka nie wiem co ci się nie podoba w mojej wypowiedzi, jak widzisz zdania są podzielone.

W bloku jak masz wszystko na jednym poziomie to faktycznie lepiej kupić jedno forever. Ale dla mnie nawet przeniesnie baby hug z pietra na pietro było tragedia, a forever to już w ogóle bez sensu
 
reklama
Jak masz duży dom, to możesz kupować co chcesz ile chcesz, w bloku natomiast musiałam się na coś zdecydować. Ja wybrałam Chicco forever, dostawne , można nim się przemieszczać do innego pokoju , w którym dziecko śpi, potem jak starsze bawi się. @StopKlatka nie wiem co ci się nie podoba w mojej wypowiedzi, jak widzisz zdania są podzielone.
Nie rozumiem Twojego pytania? Co ma mi się nie podobać? Cos Ci napisalam? Nie...Poprostu się z nie zgadzam i mam do.tego prawo tyle... Głównie o bezpieczeństwie które podważasz mimo atestów producenta. Koniec tematu
 
Do góry