reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bakteria e-coli

Dołączył(a)
20 Lipiec 2023
Postów
1
Hej!
Jestem w 11 tygodniu ciąży. Od 6 tygodnia miałam kłopoty z pęcherzem dostałam antybiotyk, pomogło na chwilę, dzisiaj odebrałam wynik posiewu wykryto bakterie ecoli znów antybiotyk.
Czy ktoś z Was zmagał się z tą bakterią i czy mimo tego noc się nie działo złego z waszym maleństwem
?
 
reklama
Hej!
Jestem w 11 tygodniu ciąży. Od 6 tygodnia miałam kłopoty z pęcherzem dostałam antybiotyk, pomogło na chwilę, dzisiaj odebrałam wynik posiewu wykryto bakterie ecoli znów antybiotyk.
Czy ktoś z Was zmagał się z tą bakterią i czy mimo tego noc się nie działo złego z waszym maleństwem
?
A wcześniejszy antybiotyk był wg antybiogramu, czy tak o, na czuja?
 
Cześć ja tą bakterie miałam dwukrotnie w jednej ciąży lekarze mówią, że jak już raz ją masz to co jakiś czas będzie się pojawiać. Należy wyleczyć ją antybiotykiem, ja brałam zinoxx. Bakterie należy wyleczyć, ponieważ może wywołać np szybszy poród lub małą masę dziecka przy porodzie.
 
Do góry