reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
Kurka wodna, byłam w toalecie i zrobiłam lekko różowe siku. Mam nadzieje, ze się lekarz nie przyczepi do tego 😳 a okres mi się we wtorek skończył, wiec pewnie jeszcze coś tam zalęgło
 
A nie objadłaś się burakami czasem? Jak ja dużo zjem to zdarza mi się różowawe siusiu 🙈
nie, zakwas ma dopiero dziś dojechać 🥺 nic czerwonego nie jadłam, to ewidentnie pozostałości endometrium, znam już ten kolor dobrze. Oby to były ostatki, co ze mnie wyleciało. W razie W mam jeszcze termin na za tydzień umówiony :D
 
nie, zakwas ma dopiero dziś dojechać 🥺 nic czerwonego nie jadłam, to ewidentnie pozostałości endometrium, znam już ten kolor dobrze. Oby to były ostatki, co ze mnie wyleciało. W razie W mam jeszcze termin na za tydzień umówiony :D
Będzie dobrze 😄 ja miałam drożność w 5dc, wiec serio tuż po okresie bo dzień wcześniej jeszcze było plamienie i było ok. Anyżowa też z tego co pamietam robiła na świeżaka po miesiączce 😊
 
reklama
Zamknę Wam luty "moim dzieckiem" 😂😂😂 musicie przetrwać, bo jaram się tą zmianą jak nie wiem 😁

Jeszcze grzejnik po sezonie grzewczym i muszę się zastanowić co z ławką.... Może inny kolor🤔 bo kurcze...relikt przeszłości ale mega wygodny 😂
Super Wam wyszedł ten stolik! :)

Ławska jest świetna! Zeszlifuj drewno i zrób w kolorze blatu albo w bieli (jeśli po zeszlifowaniu nie będzie fajna) i zostawiłabym z tym zielonym obiciem, bo ono z bielą będzie się świetnie prezentować :)
 
Do góry