reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
Luty luty, podkuj buty.

Kurde tak się zastanawiam. Dzisiaj przyjdzie pakiet do pobrania wymazu na trombofilię. I teraz zagwozdka - mogę go pobrać dzisiaj i od razu odesłać? Będzie wtedy to leżało kilka dni, bo pewnie w poniedziałek dopiero dotrze do laboratorium. Nic się z tym nie stanie?
 
Luty luty, podkuj buty.

Kurde tak się zastanawiam. Dzisiaj przyjdzie pakiet do pobrania wymazu na trombofilię. I teraz zagwozdka - mogę go pobrać dzisiaj i od razu odesłać? Będzie wtedy to leżało kilka dni, bo pewnie w poniedziałek dopiero dotrze do laboratorium. Nic się z tym nie stanie?
Myślę, że nie. Zwłaszcza że jest czwartek, to jutro powinno dojść do laboratorium, a oni tam wiedzą jak przechowywać by nic się nie stało z próbką.
 
No to witam się z Wami oficjalnie w lutym :D z rana siknęłam dla pewności na pinka bo dzisiaj 11dpo i bez niespodzianek. Jutro okres i jeśli nic się nie zmieniło w moim naprzemiennym trybie to liczę na owulację w 14dc. Jutro badanie nasienia, znowu trzeba będzie cały weekend przeczekać na wyniki 😓
@dorota8 czekam na info jak tam Twoje sikanie na patyk przebiegło, a @sylwica1410 trzymam kciuki żeby się jednak nic nie rozkręciło 😏
 
Myślę, że nie. Zwłaszcza że jest czwartek, to jutro powinno dojść do laboratorium, a oni tam wiedzą jak przechowywać by nic się nie stało z próbką.
No właśnie raczej nie dojdzie jutro :/ A przynajmniej nie mam żadnej pewności że dojdzie. Więc może leżeć u kuriera i do poniedziałku
 
No to witam się z Wami oficjalnie w lutym :D z rana siknęłam dla pewności na pinka bo dzisiaj 11dpo i bez niespodzianek. Jutro okres i jeśli nic się nie zmieniło w moim naprzemiennym trybie to liczę na owulację w 14dc. Jutro badanie nasienia, znowu trzeba będzie cały weekend przeczekać na wyniki 😓
@dorota8 czekam na info jak tam Twoje sikanie na patyk przebiegło, a @sylwica1410 trzymam kciuki żeby się jednak nic nie rozkręciło 😏
A gdzie badanie nasienie, że tak długo czekacie na wyniki?
 
reklama
W Gamecie, wynik jest w 1-2 dni robocze, ale właśnie przez to że weekend po drodze to trzeba będzie poczekać do poniedziałku :) ostatnio też tak było, ale w sobotę i tak małżu pilnował maila cały dzień 😅
Aa, okej. Nie ogarnęłam, że dziś jest czwartek. 😅 Głupio trochę, że prywata, a tak długo się czeka... Mąż robi w Gyncentrum i zawsze wyniki są do 2 godzin.
 
Do góry