reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Cześć Kitka
Widzę że jest nas tutaj narazie tylko dwie , szczęściara bo ja dopiero początki u mnie to objawia się w zupełnie inaczej …. Nie mam żadnych ataków paniki naszczescie ale za to chodzę ciągle nerwowa i spięta i nie wiadomo z jakiego powodu a co najgorsze ja się nie cieszę w ogóle z tej mojej ciąży chodź tak bardzo bym chciała
Ja bym chciała żeby u mnie to były nerwy i uczucie spięcia.
Ja też się nie cieszę przez to wszystko
 
reklama
Ja również jestem, braliście/bierzecie leki czy w

Ja również jestem, braliście/bierzecie leki czy odstawiliscie?
Witaj k2003
Ja nie mam stwierdzonej nerwicy bo nie byłam jeszcze u żadnego specjalisty ale się wybieram bo mnie ta nerwowość oraz napięcie coraz bardziej wkurza
A u Ciebie jak wygląda sytuacja?
 
Witaj k2003
Ja nie mam stwierdzonej nerwicy bo nie byłam jeszcze u żadnego specjalisty ale się wybieram bo mnie ta nerwowość oraz napięcie coraz bardziej wkurza
A u Ciebie jak wygląda sytuacja?
Od paru lat mam stwierdzoną depresje i stany lękowe oraz nerwice bralam tabletki na uspokojenie ale jestem już parę dni bez bo odstawiłam
 
A jak z dzidziusiem wszystko ok? Czy brałaś leki przez całą ciążę
Tylko jak nie wiedziałam że jestem w ciąży na samym początku bo dowiedziałam się dosyć wcześnie bo w 5 tyg to brałam przez 5 dni Xanax ale lekarz powiedział że na tak wczesnym etapie nic nie powinno się stać
Tak to ratuje się tylko melisą. Poza tym to acard brałam od 16 tyg bo miałam wysokie ryzyko stanu przedrzucawkowego i cukrzycę. Poza tym nie było żadnych innych nieprawidłowości z maluszkiem.
 
reklama
Właśnie sama chętnie popijałabym melisę ale mój gin twierdził że w ciąży nie powinno się jej pić bo nie jest udowodnione czy ona działa w jakiś sposób na płód i znów nerw bo tego nie można ☺️
Jeśli chodzi o Ciebie to zazdroszczę że już na końcówce jesteś ja jestem dopiero w 4 msc napewno będzie wszystko dobrze myśle że jak zobaczysz maluszka to cała nerwica się skończy bo to jest tylko w naszych głowach musisz tylko to zrozumieć
Trzymam kciuki 😉
 
Do góry