reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
reklama
Dziewczyny, dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna za bycie tu - w maju ze mną i za tyle ciepłych słów ❤️

Wszystkim, które zobaczyły w maju dwie, szczęśliwe kreski (@wiolaho, @Aksamitka28, @wrotka97, @Palinka13, @tori) - jeszcze raz gratuluję i życzę nudnych 8 miesięcy, które zostały do końca ciąż ❤️

Tym, którym los w tym miesiącu nie dopisał, życzę abyście jak najprędzej mogły zobaczyć wymarzone II kreski 🤞❤️

Jednocześnie, w pewnym sensie, chciałabym się z Wami pożegnać - nasza sytuacja jest dość skomplikowana i nie wiemy jak będą wyglądały dalsze losy naszych starań - mam nadzieję, że uda nam się, w końcu, podejść do ivf z moimi komórkami, ale tutaj nic nie jest pewne. Dlatego postanowiłam, że nie będę się zapisywała na kolejne kreski (czas pokaże, czy już nigdy, czy tylko przez jakiś okres). Nie znaczy to oczywiście, że nie będę Was czasem podczytywać i wtrącać, na nielegalu, swoich trzech groszy ;)

Jeśli będziecie chciały pogadać lub o coś zapytać, łapcie mnie na priv.

Jeszcze raz, bardzo Wam wszystkim dziękuję - za ostatni miesiąc, a części z Was, za znacznie dłuższy czas ❤️ Trzymacie się ciepło i do zobaczenia ☺️
 
reklama
Do góry