reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle miesiączkowe bez miesiączki

Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
5
Witam, Mam pytanie
Mam bóle miesiączkowe bez miesiączki. kochałam się z chłopakiem niecały tydzień temu kochaliśmy się bez zabezpieczenia . Od 4dni mam bóle miesiączkowe . Miesiączkę powinnam mieć we wtorek ten co będzie, czy to możliwe że to mogła być ciąża ??
 
reklama
Witam, Mam pytanie
Mam bóle miesiączkowe bez miesiączki. kochałam się z chłopakiem niecały tydzień temu kochaliśmy się bez zabezpieczenia . Od 4dni mam bóle miesiączkowe . Miesiączkę powinnam mieć we wtorek ten co będzie, czy to możliwe że to mogła być ciąża ??
Trochę to wróżenie z fusów. Może to być ciąża, ale nie musi. Na tym etapie to zarówno mogą być bóle przed miesiączką jak i ból przy zagnieżdżeniu. Ja np jak zaszłam to byłam pewna, że się nie udało, bo tak mnie jajnik ciągnął jak na okres, a później się właśnie okazało, że pewnie jajeczko schodziło do macicy :)

p19ugox1yxswrxa5.png
 
Trochę to wróżenie z fusów. Może to być ciąża, ale nie musi. Na tym etapie to zarówno mogą być bóle przed miesiączką jak i ból przy zagnieżdżeniu. Ja np jak zaszłam to byłam pewna, że się nie udało, bo tak mnie jajnik ciągnął jak na okres, a później się właśnie okazało, że pewnie jajeczko schodziło do macicy :)

p19ugox1yxswrxa5.png
Tak tylko zazwyczaj mnie jeden dzień przed okresem bolało, a teraz to już trwa 4 dni
 
Zrobiłam dzisiaj rano ta pierwsza wyszła a ta druga niby nie ma ale jak sie patrzy letko po boku to widać biała kreskę . Więc już sama nie wiem a ból jaki był tak nadal boli a miesiączki brak
 
Biała kreska nie świadczy o ciąży, to jest ślad po odczynniku czy jakoś tak.
Ja miałam ból miesiączkowy dzień przed okresem, @ nie przyszla i to był pierwszy objaw ciąży. Jednak on był trochę inny, coś na kształt bólu owulacyjnego.
4BoJp1.png
 
reklama
Do góry